Podgrzewacz prądem Slim 50L 360x810mm


Pojemnościowy elektryczny podgrzewacz c.w. Slim został specjalnie skonstruowany do pomieszczeń o małej powierzchni. Dzięki małej średnicy – 36cm zajmuje dużo mniej miejsca niż powszechnie dostępne podgrzewacze. Można go zastosować jako podgrzewacz c.w. w łazience i aneksie kuchennym. Dedykowany jest do instalacji nad źródłem uzyskania wody. Bojler elektryczny Kospel Slim 60L 360x930mm dysponuje mocą nominalną 2kW i podłączany jest do prądu 230 Volt.


Na specjalny komentarz zasługuje konstrukcja pojemnika. Wyprodukowany jest z wysokogatunkowe stali i pokryty równomiernie na całej powierzchni specjalną emalią o odpowiednio dobranej grubości. Warstwa izolacyjna zrobiona jest z grubej warstwy poliuretanu. Gwarantuje to dużą wytrzymałość zbiornika a także niższe koszty użytkowania w związku z obniżonymi stratami ciepła.


Podgrzewacz pojemnościowy Slim posiada opcję sterowania temperaturą wody w granicach 20-77 st. C. Dodatkowo posiada nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb automatyczny umożliwia ustawienie czasu uruchomienia i temperatury wody zgodnie z potrzebami za pośrednictwem tabletu i aplikacji producenta. Umożliwia to wysoce optymalne wykorzystywanie ogrzewacza.