Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzejna elektryczna firmy Elektra w pakiecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzejnej MD160 z regulatorem elektronicznym i bezprzewodowym sterowaniem i detalami montażowymi. Jest to oferta dla użytkowników, oczekujących możliwości bezprzewodowej kontroli i regulacji ogrzewania. Rozwiązanie sprawdzi się w sytuacji, gdy powracamy do mieszkania o różnych godzinach i chcemy sobie niezależnie od nastawy regulatora 7 dniowego załatwić komfortową temperaturę. Pakiet wskazany jest także optymalnym wyborem do grzania pomieszczeń domów sezonowych, gdzie dzięki bezprzewodowemu programowaniu możemy uruchomić ogrzewanie przed przyjazdem.

To co najważniejsze:

– samoprzylepna siatka – upraszcza układanie i zabezpiecza przed przemieszczaniem się maty przy aplikacji kleju,

– 3,9mm grubości – położenia w warstwie kleju prosto pod kafelkami bez unoszenia podłogi,

– moc grzewcza 160W/m2 – wysoka moc powoduje, że nadaje się do grzania zasadniczego, jak również do tymczasowego dając efektywne podgrzewanie podłogi.

– dotykowy ekran z intuicyjnym menu to prostota uruchomienia i eksploatacji,

– moduł WiFi – pozwala bezprzewodowo programować i jeszcze łatwiej ustawić sterownik tygodniowy – zdalne regulowanie można przeprowadzić przez wybrane łącze internetowe (również internet komórkowy).

Mata grzewcza sprzedawana jest w rolce o szerokości 0,5m, a jej samoprzylepny podkład można docinać by dopasować do dowolnego rozkładu posadzki. Szczegółowe wiadomości dotyczące montażu maty i regulatora znajdziesz w instrukcji dołączonej razem z kompletem.

Zawartość kompletu:

– mata grzewcza Elektra z rodzaju MD160 – jednostronnie zasilana.

– regulator z wyświetlaczem sensorycznym ELEKTRA OWD5 WIFI z czujnikiem temperatury pomieszczenia i regulatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy sensor temperatury posadzki,

– rury peszel do połączenia maty z regulatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzejna (wyprodukowana w Polsce): 20 lat,

– regulator temperatury (wykonany w Danii): 2 lata.