Adaptacyjny, umożliwiający komunikację zdalną sterownik OWD5 – charakterystyka wyrobu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI spaja w sobie walory zaawansowanego regulatora elektronicznego z funkcją zdalnego sterowania przez internet.

Umożliwia sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, systemem rur z ciepłą wodą umieszczonych w podłodze , kaloryferami elektrycznymi, kaloryferami CO.

Ma działający na dotyk fronto przekątnej dwa cale. Kluczowym walorem jest wielobarwny, reagujący na dotyk wyświetlacz i bezprzewodowe sterowanie przy pomocy smartfonów. Ma możliwość programowania komfortu ciepła w okresie dobowym oraz tygodniowym. Regulator nabywa wiedzy o czasie reakcji na zmianę temperatury podłogi i wie, kiedy musi włączyć lub rozłączyć źródło ogrzewania, by uzyskać żądaną ciepłotę o określonej porze dnia. System ustawiania programów obejmuje 6 trybów w ciągu doby. Jest możliwość przypisania do każdego trybu różnej ciepłoty.

To, co najistotniejsze

  • duża precyzja ustawianej temperatury,
  • opcja adaptacyjna – nabywa wiedzy o bezwładności schematu ogrzewania i miejsca – dzięki temu umie należy uprzednio włączyć ogrzewanie aby uzyskać zadaną temperaturę o konkretnej porze,
  • zdalne sterowanie przez komputer – zdalna weryfikacja i opcja zmian ciepłoty niezależnie gdzie od pozycji gdzie się znajdujesz – wystarczy zainstalować aplikację na smartfon – masz możliwość sterować nawet kilkoma sterownikami z tej samej apki.
  • całościowa obsługa w języku rodzimym,

Sterownik dostarczany jest z czujnikiem temperatury powietrza oraz działającym na kablu detektorem podłogowym.

Podzespołowa osłona umożliwia montaż w obramowaniach innych producentów np w celu zespolenie z załącznikami elektrycznymi. Gabaryty: 82 mm x 82 mm x 40 mm