Bojler elektryczny Slim 40L 360x690mm 2000W

Typ zasilania: elektryczny, Funkcje dodatkowe: płynna regul., Moc: 2kW, Rodzaj zasilania: 230V,

SKU: ISM-01-08419
Category: ,
Tags: ,

Opis

Numer katalogowy: ISM-01-08419

Podgrzewacz wody Slim, został specjalnie skonstruowany z myślą o montażu w miejscach takich jak kuchnia, łazienka lub niewielkie pomieszczenie . Dzięki zmniejszonej do 36 cm szerokości, zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjne bojlery.

Wersja 40L znakomicie sprawdzi się jako podgrzewacz wody dla dla prysznica lub umywalki i zlewozmywaka.

Na szczególną uwagę zasługuje budowa zbiornika. Nowoczesna technologia malowania proszkowego, oraz izolacja termiczna wykonana z zagęszczonego poliuretanu, sprawiają że bojler jest nie tylko bardziej trwały, ale zapewnia także niższe koszty użytkowania z powodu bardzo małych strat ciepła.

To co najważniejsze

  • smukła budowa – zajmuje mniej miejsca niż inne tradycyjne bojlery.
  • podwójna ochrona antykorozyjna – nowa technologia malowania proszkowego oraz elektroda magnezowa zapewniają najwyższą odporność na korozję co jest potwierdzone 60-miesięczną gwarancją producenta na zbiornik.
  • minimalne straty postojowe dzięki wyjątkowej izolacji – tylko 0,5kWh na dobę.
  • Zwiększona moc grzałki do 2000W to krótszy o 25% czas podgrzania wody zapewniający podgrzewanie wody o 40 stopni w ciągu 89 minut.

Dane techniczne

średnica: 363 mm, wysokość: 689 mm, zasilanie 230V, rozstaw króćców 110mm, przyłącza wodne 12 cala

W naszym komplecie otrzymujesz: bojler, kabel przyłączeniowy z wtyczką, termostat, wskaźnik temperatury, elektrodę magnezową.

Gwarancja 2 lata + 5 lat na zbiornik. Produkt polski wyprodukowany przez Kospel S.A. Urządzenie posiada atest higieniczny wystawiony przez Państwowy Instytut Higieny.

Bojlery elektryczne – cennik