Głowica termostatyczna cieczowa PANDA M30x1,5

Numer katalogowy: ISM-01-11708 Głowica termostatyczna cieczowa PANDA do grzejników dolnozasilanych (CV) np. PURMO, RADSON, STELRAD, KERMI, KORADO. Wygląd i wymiary zaworu lub wkładki do których pasuje prezentowana głowica: Sprawnie działająca instalacja centralnego ogrzewania to element budynku, od którego zależy mikroklimat w jego wnętrzu jak również suma wydatków na ciepło w budżetach domowych. Wybór urządzeń o…

Opis

Numer katalogowy: ISM-01-11708

Głowica termostatyczna cieczowa PANDA do grzejników dolnozasilanych (CV) np. PURMO, RADSON, STELRAD, KERMI, KORADO.

Wygląd i wymiary zaworu lub wkładki do których pasuje prezentowana głowica:

Sprawnie działająca instalacja centralnego ogrzewania to element budynku, od którego zależy mikroklimat w jego wnętrzu jak również suma wydatków na ciepło w budżetach domowych. Wybór urządzeń o wysokiej jakości jest gwarancją wieloletniej efektywnej pracy instalacji i osiągnięcia dużych oszczędności.

Termostat PANDA zaprojektowano tak, aby harmonizował z grzejnikiem i otoczeniem, w którym pracuje. Starannie dobrany kształt i subtelna kolorystyka doskonale korespondują z każdym nawet wyszukanym i oryginalnym wnętrzem.

Termostat pozwala regulować temperaturę indywidualnie w każdym pomieszczeniu i współpracuje z większością grzejników dostępnych na polskim rynku. 

Zakres nastawy temperatury 8-28 stopni C (pozycja)

Gwarancja 2 lata.

Głowice i zawory do grzejników