Głowica termostatyczna Danfoss z kapilarą 2m RA-N (M23,5×1,5)

Numer katalogowy: ISM-01-12019 Głowica termostatyczna cieczowa RAW z kapilarą 2 m do zaworów termostatycznych RA-N firmy Danfoss oraz do grzejników dolnozasilanych (z wbudowaną wkładką Danfoss RA-N) firm Brugman, Buderus, De’Longhi, Cosmonova i in. Sprawnie działająca instalacja centralnego ogrzewania to element budynku, od którego zależy mikroklimat w jego wnętrzu jak również suma wydatków na ciepło w…

Opis

Numer katalogowy: ISM-01-12019

Głowica termostatyczna cieczowa RAW z kapilarą 2 m do zaworów termostatycznych RA-N firmy Danfoss oraz do grzejników dolnozasilanych (z wbudowaną wkładką Danfoss RA-N) firm Brugman, Buderus, De’Longhi, Cosmonova i in.

Sprawnie działająca instalacja centralnego ogrzewania to element budynku, od którego zależy mikroklimat w jego wnętrzu jak również suma wydatków na ciepło w budżetach domowych. Wybór urządzeń o wysokiej jakości jest gwarancją wieloletniej efektywnej pracy instalacji i osiągnięcia dużych oszczędności.

Zastosowanie  czujnika wyniesionego o długości 2 m pozwala na precyzyjne działanie termostatu w przypadku gdy głowica jest osłonięta lub zastawiona, co uniemożliwia precyzyjne działanie termostatu.

Zakres nastawy temperatury 8-28 stopni C (pozycja „0” – całkowite odcięcie)

Ilustracje zaworów Danfoss RA-N do których stosuje się powyższą głowicę z czujnikiem wyniesionym:

Głowice i zawory do grzejników