Regulator temperatury Danfoss Link LCD

Numer katalogowy: ISM-01-04591 Danfoss Link RS jest dodatkowym modułem służącym do pomiaru temperatury w pomieszczeniu oraz ustawiania komfortowej temperatury w sposób indywidualny.Komunikuje się bezprzewodowo z panelem centralnym Danfoss Link CC.   Automatyczne obniżenie temperatury o kilka stopni przez przez system Danfoss Link, powoduje – w tym samym czasie – zmniejszenie zużycia ciepła o 18-22%. W…

SKU: ISM-01-04591
Category: ,
Tags: , ,

Opis

Numer katalogowy: ISM-01-04591

Danfoss Link RS jest dodatkowym modułem służącym do pomiaru temperatury w pomieszczeniu oraz ustawiania komfortowej temperatury w sposób indywidualny.
Komunikuje się bezprzewodowo z panelem centralnym Danfoss Link CC.

 

Automatyczne obniżenie temperatury o kilka stopni przez przez system Danfoss Link, powoduje – w tym samym czasie – zmniejszenie zużycia ciepła o 18-22%. W efekcie końcowym uzyskać można dodatkowo oszczędność rzędu 12-15% – w zależności od proporcji pomiędzy okresami komfortu i obniżenia temperatury.
Szybki montaż, proste programowanie i brak potrzeby okablowania elektrycznego sprawiają, że Danfoss Link  można zamontować lub wymienić w bardzo krótkim czasie.

W zestawie: regulator Danfoss Link RS oraz dwie baterie alkaliczne AA

Gwarancja 2 lata.

Kompletacja systemu Danfoss Link WIFI