Głowica termostatyczna Danfoss wzmocniona quickSWITCH 2920 RA-N (M23,5×1,5)

Numer katalogowy: ISM-01-01277 Głowica termostatyczna gazowa RA 2920 do grzejników z wkładkami zaworowymi RA-N firmy Danfoss. Wygląd i wymiary zaworów do których pasuje prezentowana głowica: Jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań jest wyposażenie instalacji w zawory termostatyczne z głowicami gazowymi, dzięki którym możliwe jest zredukowanie zużycia ciepła o około 15 – 20%. W głowicach typu RA…

Opis

Numer katalogowy: ISM-01-01277

Głowica termostatyczna gazowa RA 2920 do grzejników z wkładkami zaworowymi RA-N firmy Danfoss.

Wygląd i wymiary zaworów do których pasuje prezentowana głowica:

Jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań jest wyposażenie instalacji w zawory termostatyczne z głowicami gazowymi, dzięki którym możliwe jest zredukowanie zużycia ciepła o około 15 – 20%. W głowicach typu RA czynnikiem reagującym na zmiany temperatury jest gaz, który nagrzewa się i schładza szybciej od cieczy termostatycznej stosowanej w tradycyjnych termostatach. Z pozoru niewielka różnica konstrukcyjna daje możliwość szybszego reagowania na pojawiające się darmowe źródła ciepła, tj. promieniowanie słoneczne, oświetlenie i urządzenia elektryczne. Szybsza reakcja zapewnia maksymalne wykorzystanie dodatkowej energii i doskonałe dopasowanie temperatury w pomieszczeniach do oczekiwań użytkowników.
Głowicę warto zamontować w kuchni, łazience czy w salonie z kominkiem.
Są to miejsca gdzie dostarczane jest dodatkowe źródło ciepła.
Chodzi tu dla przykładu o ciepło wytwarzane podczas gotowania albo suszenia włosów suszarką czy też brania kąpieli, a w przypadku salonów ciepło z kominka.
Szybkość reakcji głowicy pozwoli nam na stale utrzymywać komfort ustawionej temperatury.
Głowica wyposażona jest w osłonę wzmacniającą.

Czas pełnego otwarcia/zamknięcia zaworu: 8 minut – przy zmianie temperatury o 2 stopnie.

Gwarancja 2 lata.

Głowice i zawory do grzejników